Odpoczywaj !

p

Komunikaty

Szlaki wodne

*

Śluzy i mosty

+

Czartery

Nawigacja

Szlaki wodne Pętli Żuławskiej czekają na kajakarzy, żeglarzy i motorowodniaków.

Pętla Żuławska to to niesamowity spektakl na żywo, w którym główne role grają rzeki Wisła, Nogat i Szkarpawa oraz Zalew Wiślany. Reżyserem jest przyroda, a scenariusze układają pory roku. Tło jest równie ciekawe: wierzbowe aleje, urokliwe wioski i miasta, pola pachnące ziołami i ptasia muzyka.

Odpoczywaj

Czy Wy też najlepiej odpoczywacie na łonie przyrody? Rejs po Pętli Żuławskiej znakomicie regeneruje siły i koi nerwy. Widok przybrzeżnych łąk, szum żuławskich wierzb i odgłosy ptaków każdemu żeglarzowi poprawią nastrój. A po zacumowaniu jachtu skorzystajcie z oferty przygotowanej przez mariny. Do Waszej dyspozycji są boiska sportowe, wiaty do przygotowania posiłków i miejsca na rozpalenie grilla. Zwolennikom aktywnego wypoczynku polecamy wycieczki rowerowe po Żuławach Wiślanych. A na zakończenie dnia ognisko, gitara i śpiew, byleby nie za głośno, aby nie wystraszyć skrzydlatych przyjaciół.

+

Odpocznij

Przystań w Osłonce

boisko do siatkówki

ognisko

 

Krynica Morska

Plaża nad Bałtykiem

Kąty Rybackie

Strefa spa w hotelu Tristan

Komunikaty żeglugowe

Komunikat nawigacyjny 64/2023

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku informuje, że została usunięta awaria śluzy Gdańska Głowa. Z dniem 26.10.2023 r. zostaje...

Komunikat nawigacyjny nr 63/2023

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku informuje, że w dniu 23 października 2023 r. wystąpiła awaria na śluzie Gdańska Głowa. W...

Szlaki wodne Pętli Żuławskiej

Trasa Rowerowa Mikoszewo -Piaski

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable.

Plaża w Krynicy Morskiej

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable.

Stowarzyszenie Żuławy
ul. Sikorskiego 23
82-100 Nowy Dwór Gdański
NIP 5792182998
KRS 0000115819

Skip to content