Nasz jacht gwarantuje przyjemne i bezpiecznie przemieszczanie w najpiękniejsza miejsca Pętli Żuławskiej, oferując użytkownikom swobodę, a co najważniejsze – radość z każdej chwili spędzonej na wodzie, niezależnie od pogody.

Format 84 Czarter

Rozgość się we wnętrzu – miło zaskoczy Cię przestronność i przytulność kajuty pod pokładem. Czeka tu 6 miejsc sypialnych, kambuz i wydzielona kabina WC. Jacht oferuje pełną wysokość stania, co sprawia, że dłuższy pobyt staje się przyjemnością. Duży kambuz z wygodnym blatem, zlewozmywakiem, lodówką i kuchenką gazową zachęca do przygotowywania posiłków wewnątrz. Dodatkowo duże panoramiczne okna zapewniają stały kontakt z naturą, która na Pętli Żuławskiej urzeka swoim nieskazitelnym pięknem. Do dyspozycji naszych gości oddajemy pościel oraz zestaw naczyń kuchennych.

  • Do prowadzenia jachtu wymagamy patentu sternika. Oferujemy instruktaż obsługi i kierowania jednostką.
  • Zaproś przyjaciół i podziel się radością – duża przestrzeń na pokładzie i siedzisko w kształcie litery L zachęca do relaksu i biesiadowania z bliskimi, a wysokiej klasy system audio (radio z funkcją bluetooth i zestawem głośników) dopełnia klimatu.
  • Ciesz się wodą – platforma rufowa ułatwi dostęp do wody, a wygodne miejsce na dziobie sprzyja wypoczynkowi z ciągle zmieniającym się krajobrazem.
  • Cumuj wszędzie tam, gdzie masz ochotę – zanurzenie ok 40 cm umożliwia swobodne przybicie do brzegu. Na wyposażeniu jachtu znajduje się zestaw odbijaczy i lin, kotwica oraz bosak niezbędne do rejsu.
  • Czerp radość z pływania – innowacyjny stylowy kadłub o konstrukcji pół-ślizgowej umożliwia uzyskanie optymalnych osiągów. Stukonny silnik zapewnia dużą dawkę adrenaliny, a co ważniejsze odpowiednią moc i szybkość do wypłynięcia na Zalew Wiślany. Ster strumieniowy sprawia, że manewrowanie jednostką przy cumowaniu czy śluzowaniu jest bardzo precyzyjne.

Nasz jacht

Pętla Żuławska - hausbot na Zalewie Wiślanym

Balt 818 Tytan

Rozgość się we wnętrzu – miło zaskoczy Cię przestronność i przytulność kajuty pod pokładem. Czeka tu 6 miejsc sypialnych, kambuz i wydzielona kabina WC. Jacht oferuje pełną wysokość stania, co sprawia, że dłuższy pobyt staje się przyjemnością. Duży kambuz z wygodnym blatem, zlewozmywakiem, lodówką i kuchenką gazową zachęca do przygotowywania posiłków wewnątrz. Dodatkowo duże panoramiczne okna zapewniają stały kontakt z naturą, która na Pętli Żuławskiej urzeka swoim nieskazitelnym pięknem.

Ten wygodny hausbot posiada miejsce do spania dla 6 osób w 3 sypialniach. Jest wygodny aneks kuchenny z blatem, zlewozmywakiem, lodówką i kuchenką gazową. Do dyspozycji naszych gości oddajemy pościel oraz zestaw naczyń kuchennych.
Są schowki na ubrania i pozostaly bagaż, a także wydzielona kabina WC. Manewrowanie jednostką ułatwia ster strumieniowy.  Otwarty, zadaszony kokpit zapewnia dobrą widoczność i ochrone przed deszczem. Na pokładzie siedzisko w kształcie litery L umożliwia wygodne biesiadowanie i obserwację przyrody.

Cennik 2022

  • Balt 818 Tytan

Miejsce startu

Nasz jacht stacjonuje w Nowej Pasłęce

Kontakt

14-500 Nowa Pasłęka
Telefon: +48 798 400 084

Koordynaty GPS

GPS: N 54°25’54”   E 19°04’49”

Stowarzyszenie Żuławy
ul. Sikorskiego 23
82-100 Nowy Dwór Gdański
NIP 5792182998
KRS 0000115819

Skip to content