Oferujemy czarter komfortowo wyposażonych jachtów motorowych bez uprawnień. Wynajem jachtów odbywa się z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Nasze jachty po każdym rejsie są ozonowane.

Ludekczarter

Jednostki LUDEKCZARTER wyposażone są we wszystko co potrzebne aby bez skrępowania cieszyć się urokiem żuławskiej przyrody. Na pokładzie znajduje się 6 -7 miejsc do spania, lodówka, kuchnia gazowa wraz z wyposażeniem, zlew z ciepłą wodą. W łazience toaleta elektryczna ze zbiornikiem na fekalia oraz prysznicem. Wszystkie łodzie posiadają ogrzewanie, radio i TV cyfrowe. Silniki zaburtowe są zabudowane i wygłuszone dzięki czemu zapewniają komfort pływania. Stery strumieniowe pozwalają na łatwe manewrowanie w porcie i śluzach. Przed każdym rejsem przeprowadzamy szkolenie z obsługi jachtu oraz pomagamy zaplanować trasę rejsu.
  • Nasze jachty czarterujemy w systemie tygodniowym od soboty godz.15.00 do soboty godz. 10.00
  • Dopuszcza się czarter wraz z psem na pokładzie (dopłata 100 – 300 zł) po wcześniejszym ustaleniu tego faktu z wynajmującym.
  • Na życzenie zapewniamy też komplet pościeli na jacht – 60 zł / os
  • Zapewniamy również zapas paliwa na cały rejs do indywidualnego rozliczenia przed rejsem.
  • Cena czarteru uzależniona jest od okresu przypadającego na termin rejsu co przedstawia poniższe zestawienie

Nasze jachty

Weekend 820

To jeden z najpopularniejszych jachtów motorowych. Charakteryzuje się niewielkim zanurzeniem (35 cm) oraz niewielka masą. Silnik przyczepny Yamahy o mocy 25 KM zapewnia idealne warunki do pływania po rzekach i kanałach Żuław, Mierzei Wiślanej oraz Kanału Elbląskiego. Zamontowana na silniku śruba uciągowa zapewnia doskonałe osiągi także na biegu wstecznym.  

Suncamper 30

Wnętrze jachtu wyposażone jest w dwie zamykane kabiny, kambuz z kuchenką oraz bardzo wydajną lodówką, która pozwala w każdym momencie rejsu cieszyć się lodem oraz chłodnymi napojami. Przestronną mesę z wygodnym czteroosobowym stołem oraz TV cyfrowym. Toaletę z prysznicem, umywalką i automatycznym WC ze zbiornikiem na brudną wodę umożliwiającą korzystanie z niej nawet w porcie.

Calipso 750

Barka posiada wygodne miejsca do spania dla sześciu dorosłych osób: dwa łóżka dwuosobowe w oddzielnych kabinach oraz dwuosobowe łóżko na lewej burcie – po złożeniu stolika. Szafki na ubrania i rzeczy osobiste. Oddzielna kabina sanitarna z WC automatycznym oraz zbiornikiem na brudną wodę pozwala na korzystanie z toalety nawet w porcie. W łazience prysznic z ciepłą wodą. Dwa stery strumieniowe (na dziobie i na rufie) sprawiają ogromną przyjemność z manewrowania. Nowy silnik Yamaha 40 KM pracuje bardzo cicho i ekonomicznie.

Nexus Revo 870

Nexus Revo 870 jest jednostką mającą na celu zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających armatorów. Szerokie półpokłady, obszerny kokpit, łatwo dostępne platformy kąpielowe na zewnątrz oraz przemyślane detale ergonomicznego wnętrza, wykończone przy użyciu najwyższej jakości materiałów – to wszystko gwarantuje wygodę nawet w najdłuższych rejsach.

Cennik 2022

  • Weekend 820 – od 2200zł / tydzień
  • Calipso 750 – od 2200zł / tydzień
  • Suncamper 30 – 3500zł / tydzień
  • Nexus Revo 870 – 2900zł/ tydzień

Miejsce startu

Nasze łodzie stacjonują w:
Przystań Jachtowa w Rybinie
82-103 Stegna

Kontakt

Ulica: 82-103 Stegna, Rybina
Telefon: +48 500 831 365

Koordynaty GPS

54°17’07.1″N
19°06’52.2″E

Stowarzyszenie Żuławy
ul. Sikorskiego 23
82-100 Nowy Dwór Gdański
NIP 5792182998
KRS 0000115819

Skip to content