Czartery

Czym chcesz popłynąć?
Wolisz jacht żaglowy, motorówkę czy barkę turystyczną?
Wyczarteruj dowolną łódź i wyrusz w rejs po Pętli Żuławskiej.

Czartery

Samodzielny rejs po wodach śródlądowych to coraz bardziej popularna forma wypoczynku. Nic dziwnego, zwłaszcza że nie potrzebne są żadne uprawnienia ani nadzwyczajne umiejętności, aby popłynąć hausbotem. Na Żuławach Wiślanych i Pomorzu działa wiele firm, które oferują czartery jachtów, barek turystycznych oraz wynajem kajaków. 
Sprawdź ofertę firm czarterowych i zaplanuj rejs po Pętli Żuławskiej.

Zgłoś firmę

Jeśli chcesz zgłosić firmę lub armatora w celu aktualizacji bazy, kliknij w poniższy link

Czartery

Ludekczarter

Oferujemy czarter komfortowo wyposażonych jachtów motorowych bez uprawnień. Wynajem jachtów odbywa się z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Nasze jachty po każdym rejsie są ozonowane.
Pętla Żuławska - nocleg w zatoce

Format 84 Czarter

Nasz jacht gwarantuje przyjemne i bezpiecznie przemieszczanie w najpiękniejsza miejsca Pętli Żuławskiej, oferując użytkownikom swobodę, a co najważniejsze – radość z każdej chwili spędzonej na wodzie, niezależnie od pogody.

Aquaczarter

Na pokładzie naszych jachtów znajduje się 6 -7 miejsc do spania, lodówka, kuchnia gazowa wraz z wyposażeniem, zlew z ciepłą wodą. W łazience toaleta elektryczna ze zbiornikiem na fekalia oraz prysznicem. Wszystkie łodzie posiadają ogrzewanie, radio i TV cyfrowe.

Stowarzyszenie Żuławy
ul. Sikorskiego 23
82-100 Nowy Dwór Gdański
NIP 5792182998
KRS 0000115819

Skip to content